Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te hapesh host ne 000webhost

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te hapesh host ne 000webhost   Wed Dec 02, 2009 9:06 am

Si te hapesh host ne 000webhost

--------------------------------------------------------------------------------

Se pari shkoni ketu ne linkun e mepeshtem


Kodi:
http://http://www.000webhost.comPastaj do te ju dalin dy paketa
Ju e zgjidhni paketen e pare sepse eshte free

Nese doni host .com/.net/.org/ atehere e shenoni hostin te e para si e doni ju, por nese e shenoni te e para te e dyta nuk ban me shenu

Nese doni subdomain .net16.net atehere shenoni te e dyta, por te e para nuk shenoni asgje.

Te "Your name" e shenoni emrin e juaj
Te "Your email" e shenoni e-mailin tuaj (ne kete e-mail do te ju vijne te dhenat e hostit)

Te "Password" e shenoni passwordin
edhe te kutia e dyte e shenoni passwordin e njejte

Te " Enter the number you see in the image" e shenoni ate kodin e meposhtem qka eshte me ngjyr te kuqe

Pastaj te " I agree to Terms Of Service" e beni ne kutine qka eshte aty nje tik me maus dhe shkoni

Create my Account

Pastaj do te ju duhet nje kod, ate kod duhet t'a merrni te programi ip_confirmer.exe
Programin mund t'a shkarkoni ketu

Cito:
Kodi:
sendspace.com pld345
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te hapesh host ne 000webhost
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si mund te hap 7 chakrat ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: