Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Krijo robot per msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Krijo robot per msn   Wed Dec 02, 2009 8:02 am

http://http://www.tutoriale-al.org/sasser/image-s/download.jpg (http://http://kookshare.funpic.de/xDrive/up...d3489198e4.zip

Shkarkojm dhe instalojm programin dhe vizitojm www.hotmail.com dhe hapim nje Email address te re (dmth ate email qe deshironi ta kete roboti).

Me pas hapni programin dhe do tju paraqiten dy fusha, ne njeren japim Email addressen dhe ne tjetren passwordin.

Pasi qe te jepni te dhenat e kerkuara klikoni Enter.

Tash hapim notepadin dhe bejme pytje pergjigje si ne rastin e meposhtem:

Si jeni = Mire ju si jeni?

Cpo ben? = Po ja po rri"

Dmth "Pyetja" "=" "pergjigja"

E ruani kete text dokument.

Hapni programin perseri dhe klikoni ne Open (eshte shenja e folderit te hapur) dhe hapni text dokumetin e ruajtur pakez me pare.

Tash MSNbot-i juaj eshte i gatshem te funksionoj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Krijo robot per msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: