Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si Te Marim Muzik Ne Formatin .mp3 nga Youtube.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si Te Marim Muzik Ne Formatin .mp3 nga Youtube.   Wed Dec 02, 2009 8:02 am

Se pari Shkojme Ne www.youtube.com, pastaj e shenojme cilen kenge deshirojm me e mare dhe pasi qe ta zgjedhim kengen atehere e kopjojme URL-ne... dmth linkun...
Ja Ku e Kemi Foton:Kliko Ketu për ta zvogluar foton.


Pastaj Shkojm ne www.vidtomp3.com
Me pas ate URL-ne qe e kemi kopju ne youtube ja boj paste ne ne vendin ku e lyp URL-ne..
Ja Ku e Kemi Foton:

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 585x126.


Me Pas e prekim Download dhe pastaj duhet pritur pak
Pastaj perfundi ksaj Download eshte nje fjali tjeter Download Mp3 ku ne duhet te klikojme mbi kete fjali.
Pasi Qe klikojme mbi kete fjali atehere na del nje faqe tjeter ku ne ate faqe duhet prekur perseri Download Mp3.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si Te Marim Muzik Ne Formatin .mp3 nga Youtube.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A mund te beheni miliarder me mendime?
» Mendimet!
» Si ta dime nese jemi prekur nga Syri i Keq
» E Pashpjegueshmja!
» Çfare jane Ufo-t ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: