Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer   Wed Dec 02, 2009 8:02 am

Për me kthy Pc tane 15 ose 20 ose 30 dit me khy pc permas duhet kshtu


1.Klikojme start

2.Klikojme programs

3 Klikojme accessiores

4 Klikojme system tools

5 Klikojme system restre klikon aty

6 Klikojme dhe Shtypim next

7 Tani shtypim daten kur po don me kthy tani next tani apet nex tani pret deri sa te ristartohet pc tani deri sa te lshohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fjalët e fundit, para vdekjes
» Kthimi ne Antiteze / Filozofia Satanike.
» Sa perputhen elementet tuaj
» Struktura e Tokes sipas Bibles para permbytjes se Noes dhe mosha reale 6000 vjecare
» Fjalët e fundit para vdekjes të Steve Jobs...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: