Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te shikjom a asht CC Valide !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te shikjom a asht CC Valide !   Wed Dec 02, 2009 8:00 am

Verejte:
Mos perdorni programe sikur: CC Checker v.2.1 sepse t'gjitha ju vjedhin cc e juaja

Se pari ne duhet te gjejme nje faqe per donacion!!!
( Perdorni google: intitleonate us )
Nje te tille e kam gjetur ketu poshte!

Kodi:
http://https://donation.hidaya.org/donation.aspxShkojme...
Keto checkboxat nuk i prekim, ndera te Amount US$ e shkruajme kredin se sa PARA duhet ti bejm donate
Une zakonisht perdori 1
Tash do na qet 2 BUTONA:

Donate Online By Check
Donate Online By Credit Card

Klikojme ne Donate Online By Credit Card dhe ketu ju duhet te jepni disa t'dhena

KUJDES: Shkruani t'gjitha t'sakta

Nese ju qet ndonje error, atehere cc-ja nuk eshte VALIDE, nese nuk qet error cc-ja eshte VALIDE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te shikjom a asht CC Valide !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Thënie nga Osho
» ADN-ja nje mister me vete...
» Leximi i dorës, sa i vërtetë është ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: