Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 si te beni Upload spyd.. dhe rapid...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: si te beni Upload spyd.. dhe rapid...   Wed Dec 02, 2009 7:58 am

ja se si mund te beni upladd ne speedyshare si dhe rapid share
shkon ne speedyshare edhe e ki aty browse, shkon e gjen qka i me ba upload edhe i thu open pastaj upload dhe ajo uploadohet dhe ne fund ja merr linkun edhe e qet ne forum.
ja edh fotot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
si te beni Upload spyd.. dhe rapid...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: