Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Shiu në desktop"Screen Saver"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Shiu në desktop"Screen Saver"   Wed Dec 02, 2009 7:58 am

Për ta shiquar shkoni tek
C:\WINDOWS\system32\HypnogenicRain.scr

Në qoftë se doni të instaloni këtë screensaver
Shkoni tek "C:\WINDOWS\system32\" dhe e gjeni "HypnogenicRain" pastaj
klikoni në të me pullen nimse(klik i djathtë) dhe klikoni "install"
e ndërroni konfiguracionin në qoftë se doni dhe OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Shiu në desktop"Screen Saver"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Blood of the "Gods" - Gjaku i "Zotave"
» Është xhiruar përbindëshi "Loch Ness"?
» Origjina misterioze e " Disqeve Bi " dhe e " Gurëve Dopra "
» Shenja që Tregojnë se Keni Gjetur "Shpirtin Binjak"
» "Une Jam"Nisagardatta Maharaj...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: