Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te pastrojme USB nga virusi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te pastrojme USB nga virusi   Wed Dec 02, 2009 7:55 am

Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe?
1.Se pari e kycim usb ne kompjuter edhe hyjme ne usb dhe shkojme dhe e bejme Kerko (Search)
2.Kerko te gjitha filet dhe dosjet (Search all files and folders)
3.Ne shiritin e kerkimit e shkruan .exe
4.Te paraqiten te gjitha filet apo programet egzekutive
5.I kerkon dosjet (folderet),winfile,data me .exe dhe i zgjedhe (Selekton)
6.I pastron duke i fshire (Delete) ,por duhet qe para se t'ia beni Delete te keni te zgjedhur (selektuar) vetem dosjet (folderet),winfile,data me .exe
7.U pastrua usb juaj nga keto dy viruse
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te pastrojme USB nga virusi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: