Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 PersHPejto PC edhe LOJrat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: PersHPejto PC edhe LOJrat   Wed Dec 02, 2009 7:54 am

Shpejtoje Kompjuterin edhe Lojat(GAMES) Speed Gear

--------------------------------------------------------------------------------

Nqofte se keni naj problem me kompjuter ose LOJE se hec kadale mere kit program edhe e shpejtoni
Kjo osht trial per 15dit
po hin aty te Cracku edhe e kin me bo full

Shkarko: Programin
www.softcows.com

Crack:
www.cracks.am

Nqofse nuk ju bon qajo kshyrni ktu

Shkarko: programin
http://http://www.elegant-soft.com/sgsetup.exe

ose

http://http://www.softcows.com/sgsetup.exe

Crack:
http://http://keygen.us/get.shtml?615533
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
PersHPejto PC edhe LOJrat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pitagora dhe magjia e numrave
» Madje edhe muslimanet luten tek Yoni
» Njerezit inteligjent - më pak besimtar
» Paganizmi te Shqiptarët
» Ndërgjegjja!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: