Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Hekja VIruSin MsN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Hekja VIruSin MsN   Wed Dec 02, 2009 7:54 am

Per me hek virusin en msn domethan virusi osht qe ju shkon krejtve qka ikiiee online ju
shkon krejtve qaj virus vet pa jau dergue ti dhe ket virus mundemi me hek nese shkojm
ne My Computer> C:/ > Program File > dhe e hapim MSN dhe kshyrim nese ka naj Virus
ja bajna delete edhe besoj se do te evitohet problemi ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Hekja VIruSin MsN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: