Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 BAne pc tane te filloj dhe te mbaroj me BIsMIlah

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: BAne pc tane te filloj dhe te mbaroj me BIsMIlah   Wed Dec 02, 2009 7:45 am

Qe linkun merreni:
http://http://www.sendspace.com/file/49t0sy


Bismilahi rraman e rrahimm (ahuahau qeshtu diqysh)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
BAne pc tane te filloj dhe te mbaroj me BIsMIlah
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spiunet Tane! Kush Jane?
» Raca e zhdukur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: