Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 MEsoHu te behesH HAckER

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: MEsoHu te behesH HAckER   Wed Dec 02, 2009 7:44 am

Shko ne ket faqe regjistrohu dhe aty ka disa misione te ndryshme
dhe perpiqu qe ti kryesh



Faqja ketu kliko >>>http://http://www.hackthissite.org/

nese kerkoni ndihme rreth misioneve vetem
kerko ndihme ne ket postim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
MEsoHu te behesH HAckER
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 8 pika te behesh magjistar/e profesionist/e
» A mund te beheni miliarder me mendime?
» Parabola Sufi
» Iluminati - Triumfi i tradhtisë
» Pyetjet që duhet bërë një fantazme

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: