Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te fitosh $$$ nga interneti !! shume e lehte.....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te fitosh $$$ nga interneti !! shume e lehte.....   Wed Dec 02, 2009 7:41 am

Por gjeta nje adres se si te besh $ nga interneti eshte shume e lehte
Mjafton te rregjistroheni ketu

http://http://www.paid2youtube.com/?r=vullnet

Dhe mund te paguheni VETEM duke pare video nga youtube.com ose edhe nga faqe te tjera.... eshte shume e lehete

Eshte pak as shume si bux.to por kjo qenga me e lehete ......

Ne kete menyr ju ndihmoni edhe mua duke u rregjistruar por ua them sinqerisht qe qenga shume e lehete

Nuk mund ta mbaja per vete kete doja ta ndaja edhe me ju
Faleminderit shpresoj tju Pelqei
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te fitosh $$$ nga interneti !! shume e lehte.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ritual per te mesuar me shume?
» Interneti VS Libri
» Si te fitosh vetebesimin e humbur
» Nje ngjarje qe me la shume mbresa !?
» Thënie nga Paulo Coelho

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: