Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te fshijm msn e vjeter nga XP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te fshijm msn e vjeter nga XP   Wed Dec 02, 2009 7:38 am

Nqs dikush e ka bezdi apo i starton automatikisht messengeri i vjeter sa here qe i hapet windows XP dhe i bahen dy messengera bashke me ate te riun (Msn Messenger 7) atehere ka nje menyre (nder disa menyra) se si me e fshi krejt.
Jane vetem 3 hapa qe do i shpjegojne vete fotot.
Tek hapi i trete duhet te shkruani RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove dhe OK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te fshijm msn e vjeter nga XP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Troja
» Roma e Lashtë
» Prejardhja e Kalendarit
» Epiri i lashtë
» Horoskopi me i vjeter

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: