Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te rrisin kualitetin e vidove ne youtube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te rrisin kualitetin e vidove ne youtube   Wed Dec 02, 2009 7:28 am

qe te rrisim kualitetin e vidiove ne youtube mjafotn qe ne fund te linkut te shtojme "&fmt=18Pra".
ky nyrdshim vihet re nqs nuk lexonii dot ndonje gje gjate transmetimit te videos. nqs ja shtojme
"&fmt=18Pra" atehere shkrimet do jene me te qarta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Si te rrisin kualitetin e vidove ne youtube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E Pashpjegueshmja!
» Çfare jane Ufo-t ?
» Vatikani, një histori plot me intriga, tradhti, orgji dhe vrasje
» Nibiru, planeti i 10 (misteri qe fsheh ky planet)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: