Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 qile folderin ma shpejt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: qile folderin ma shpejt   Wed Dec 02, 2009 7:21 am

e nese doni me qel folderin ma shpejt shkoni ktu

1 . my computer
2 . tools - folder options
3 . view edhe ku shkrun AUTOMATICLLY SEARCH FOR NETWORD FOLDERS AND PRINTERS ja hekni at senin tikiin ehde ja futni restart pc edhe e shikoni sa ma shpejt jav qel folderat kur ti hini OPEN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
qile folderin ma shpejt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pagjumësia
» Suksesi ne jetë - Mos i imitoni te tjerët !
» Harresa
» Simbolet dhe ndikimi i tyre.
» Ritual per te mesuar me shume?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: