Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 TingUlli 3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: TingUlli 3   Mon Nov 30, 2009 8:35 am

LInkAT >>> http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29Tingulli%203nt%20ft%20K%20-%20Master%20-%20Drog%20per%20Vesh.mp3

http://www.pankajkiss.biz/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20HITE%20DHE%20ALBUME%20TE%20GJITHA%20KOHERAVE/Tingulli%203/Tingulli%203%20-%20Loqkat%20e%20mia.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29Xdegjo.comXtuna%20ft.meda%20geti%20-%20hit%202009%20king%20burim%20mazgit.mp3

http://www.kikirika.com/music/shqiptare/Tingulli%203/Tingulli%203%20-%20Si%2090%25%20Shqiptar.mp3

http://www.kikirika.com/music/shqiptare/Tingulli%203/Tingulli%203nt%20-%20A%20e%20din%20se..%20feat.%20Skillz.mp3

http://www.pankajkiss.biz/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20HITE%20DHE%20ALBUME%20TE%20GJITHA%20KOHERAVE/Tingulli%203/Tingulli%203%20-%20Drogiratu%20me%20mu.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29lui-g%20ft%20king-b.one%20-%20diss%20getii%20%20tingulli%203nt%20.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29dj%20gezimi%20vs%20unikkatil-diss%20tingulli%204.mp3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
TingUlli 3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: