Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 shpat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: shpat   Mon Nov 30, 2009 8:27 am

LInkaT >> http://www.kikirika.com/music/shqiptare/Shpat%20Kasapi/Shpat%20Kasapi%20-%20Mos%20me%20urrej.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%2903.fajin%20e%20kam%20vet.mp3

http://www.pankajkiss.biz/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITET%20DHE%20ALBUMET%20E%20FUNDIT%20%5B2009%5D/-%20%20Shpat%20Kasapi%20-%20Gajdegji%20%5BAlbum%202009%5D/01.Shpat%20Kasapi%20-%20%20Bjeri%20gajdes%20gajdegji.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/Shpat%20Kasapi%20-%20Vetes%20nuk%20ja%20fali.mp3.mp3

http://www.pankajkiss.biz/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITET%20DHE%20ALBUMET%20E%20FUNDIT%20%5B2009%5D/-%20%20Nuk%20Kam%20Faj%20-%20Album%20%5B2009%5D/04%20-%20Shpat%20Kasapi%20-%20Krela.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29shpat%20kasapi%20-%20shpat%20kasapi%20-nuk%20mundem%20pa%20ty.mp3

http://www.pankajkiss.biz/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITET%20E%20VITIT%20%5B2008%5D/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20Shpat%20Kasapi%20-%20%202%20Kenge%202008/Shpat%20Kasapi%20-%20Mos%20qaj%20per%20mua.mp3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
shpat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: