Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 SkillZ

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: SkillZ   Mon Nov 30, 2009 8:27 am

LInkAt >>> http://www.pankajkiss.biz/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20HITE%20DHE%20ALBUME%20TE%20GJITHA%20KOHERAVE/Skills/Do%20te%20marri%20malli.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29skills%20wu%20qa%20po%20shoh.mp3

http://www.pankajkiss.biz/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20HITE%20DHE%20ALBUME%20TE%20GJITHA%20KOHERAVE/Skills/N%20club.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/Genta%20Arta%20Rovena%20Jehona%20Skills%20Labi%20-%20O%20pop%20njeri.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%2902.skillz%20-%20aftsi.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%2902.%20skillz%20-%20vip.mp3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
SkillZ
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: