Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 BlerO

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: BlerO   Mon Nov 30, 2009 8:26 am

LInkaT >>>http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29etno%20engjujt%20-%20numer%20njo%20%20ft.%20blero%20dhe%20astrit%20stafa%20.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/Da%20Ghost%20Ft.%20Blero%20-%20Krejt%20Anash%20%20--ArTushka--.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/Blero%20feat%20Dafina%20-%20La%20Vida%20Loca%202009.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29Blero%20-%20Me%20Mungon.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29etno%20engjujt%20ft%20%20blero%20-%20kthe%20bileten%20Xballad%20dashurieX%20%20new%202009.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29baba%20trodon%20ft%20%20dr.snake%20%20%20pepi%20pac%20-%20pse%20na%20le.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29Blero%20-%20Oh%20Babay%20indian%20mix.mp3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
BlerO
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: