Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Elvana GjaTA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Elvana GjaTA   Mon Nov 30, 2009 8:23 am

LInkAT >>>http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29dj%20kimi%20%20%20dj%20linda%20ft%20meda%20%20%20elvana%20gjata%20offical%20remix%20.mp3

http://www.pankajkiss.biz/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITET%20DHE%20ALBUMET%20E%20FUNDIT%20%5B2009%5D/-%20%20Elvana%20Gjata%20-%20HiTech%20%5B2009%5D/Elvana%20Gjata%20-%20HiTech.mp3

http://www.kikirika.com/music/shqiptare/Elvana%20Gjata/Elvana%20Gjata%20ft%20Tingulli%203%20-%20Te%20dy.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29elvana%20gjata%20-%20vetes.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29dj%20jani%20%20ft.%20dj%20shipi%20style%20-%20elvana%20gjata%20vs.%20lil%20john%20-%20mames%20XremixX.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29dj%20dream%20ft.%20elvana%20gjata%20-%20turn%20you%20%20on%20%202oo9%20mix%20.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29www.KoreTini-1.Tk%20-%20Elvana%20Gjata%20-%20Disipline%20-%20www.KoreTini-1.Tk.mp3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
Elvana GjaTA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: