Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 NorA iStreFI

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: NorA iStreFI   Mon Nov 30, 2009 8:22 am

LInKAt >>> http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%2909%20Nora%20-%20Rozafa.mp3

http://www.pankajkiss.biz/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20HITE%20DHE%20ALBUME%20TE%20GJITHA%20KOHERAVE/Nora%20Istrefi/Nora%20Istrefi%20-%201000%20here.mp3

http://www.kikirika.com/music/shqiptare/Nora%20Estrefi/Nora%20Istrefi%20-%20Pse%20Te%20Dua.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29Nora%20Istrefi%20%20%20Sinani%20-%20Pa%20fat%20%28By%20Leo%20Meitte%29.mp3

http://www.kikirika.com/music/shqiptare/Nora%20Estrefi/Nora%20Istrefi%20-%20Maskara.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/%28degjo.com%29Nora%20-%20Vetem%20Mua.mp3

http://www.degjo.com/upload/go/dldsegment1/Nora%20Istrefi%20-%20Eke%20Nje%20Mike.mp3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
NorA iStreFI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: