Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 RAdiO ONLIne

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: RAdiO ONLIne   Mon Nov 30, 2009 8:21 am

Radio Marimanga ::Ndëgjo:: http://radiomarimanga.com:8000/listen.pls

RadioVati (Shkup) ::Ndëgjo:: http://www.vati.com.mk/live/live.m3u

Radio Dashuria ::Ndëgjo:: http://69.57.138.53:8000/listen.pls

Radio Kosova ::Ndëgjo:: http://blueskylive.radio-kosova.com/audio/play.m3u

Radio Dardania ::Ndëgjo:: http://www.radiodardania.com/radio.m3u

Radio Diaspora ::Ndëgjo:: http://www.radiodiaspora.net/radiolive.pls

Radio Bluesky (Prishtinë) ::Ndegjo:: http://blueskylive.radio-kosova.com/audio/blueskylive.m3u

Radio Drenasi ::Ndëgjo:: http://www.radio-drenasi.com/radio_drenasi.m3u

Radio Ylberi ::Ndëgjo:: http://radiokosova.net/live.m3u

Radio Kosova.Net ::Ndegjo:: http://radiokosova.net/live.m3u

Radio AlbaMuzik ::Ndëgjo:: http://www.albmuzika.com/radioalbmuzika.ram

Radio Ateda ::Ndëgjo:: http://www.radioateda.com/RadioAtedalive.asp

Radio DW ::Ndëgjo:: http://www2.dw-world.de/albanian/avwindow/custom.audiolive/0.0.html

Radio Rinia ::Ndëgjo:: http://radiorinia.com/live.ram

Radio +2Radio ::Ndëgjo:: mms://80.91.117.29/audio

Radio Haraqina ::Ndëgjo:: http://www.shqiptaria.ch/radio/haracina.ram

Radio AlbRadio ::Ndëgjo:: http://www.albphilly.com/Radio/albradio.ram

Radio Eins Live ::Ndëgjo:: http://www.wdr.de/wdrlive/media/einslive-wm32.asx

Radio RTL ::Ndëgjo:: http://lsd.newmedia.tiscali-business.com/bb/redirect.lsc?adid=0&stream=rtl1046$rtllive.wma&content=live&media=ms

Radio Energie ::Ndëgjo:: http://lsd.newmedia.tiscali-business.com/bb/redirect.lsc?stream=energymuenchen$livestream.wma&content=live&media=ms


Radio New Yopk HipHop ::Ndëgjo:: http://streams.swcast.net/launch.cgi/urbancentral/hi-band.asx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
 
RAdiO ONLIne
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fjalor - Komentimi i Endrrave
» Letrat (Tarot)
» Parashiko te ardhmen tënde!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: