Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 me vyn ndima

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lenti-hack1
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 948
Vendodhja : petrofc
Puna / Hobi : programer

MesazhTitulli: me vyn ndima   Wed Jun 10, 2009 5:18 am

kush mun me ma gjet ket program Mr.X MSN Password Finder net kontaktoj ne imellen time

lenti-2009@hotmail.com shpresoj se po do te me ndimoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Coti

avatar

Postimet : 2

MesazhTitulli: Re: me vyn ndima   Sun Dec 27, 2009 3:32 pm

eyy am ndimoni bre qyshme thye pasa?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Coti

avatar

Postimet : 2

MesazhTitulli: Re: me vyn ndima   Sun Dec 27, 2009 3:33 pm

folni breh qyshmethy?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Re: me vyn ndima   Fri Jan 01, 2010 6:56 am

Haveri jem kush tka thon ty qe munesh me thy pasa un nuk e di nai pRog. per gjetjen e passwordeve

Peace

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: me vyn ndima   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
me vyn ndima
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Pyetjet , Kerkesat dhe Pergjigje-
Kërce tek: