Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Kerkoj Ndimm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Acept

avatar

Postimet : 3

MesazhTitulli: Kerkoj Ndimm   Sat May 16, 2009 4:22 am

Kush munt me ma gjet 1 vps Ju lutemm Isn Um kishit psHTU me 1 vps :S:S:S:


pres pergjigje

kontakt : melche.--@Hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Re: Kerkoj Ndimm   Mon Jun 01, 2009 11:29 am

Haver mendoj qe askush nuk munet met ghet VPS (sepse ato jan me pare mu pagu ) veq nese ka nai kush ne forum munet sit mujn edhe e qesin 6 11

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
lenti-hack1
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 948
Vendodhja : petrofc
Puna / Hobi : programer

MesazhTitulli: hee   Wed Jun 10, 2009 5:15 am

po kerkush edhe me pas nuk ta dergon ty i majn per veti krejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lolee

avatar

Postimet : 1

MesazhTitulli: tungg   Tue May 25, 2010 2:43 am

qysh me ndreq bre nicuk e sms
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kerkoj Ndimm   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kerkoj Ndimm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Pyetjet , Kerkesat dhe Pergjigje-
Kërce tek: