Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Kaka në Manchester United?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Kaka në Manchester United?   Sat Apr 25, 2009 6:58 amKaka në Manchester United?


Mediat angleze
përcjellin lajmin se ekipi i Manchester United tashmë ka rënë në
kontakt me agjentët e Kaka dhe kanë diskutuar për transferimin e
brazilianit në Old Trafford.
Daily Mail dhe The Sun kanë
shkruar se drejtuesit e United janë të gatshëm ta sjellin njëshin
brazilian në radhët e veta, veçanërisht nëse Ronaldo transferohet në
Real Madrid këtë verë.

Të dyja gazetat shkruajnë se kontakti në mes të përfaqësuesve të United
dhe agjentëve të Kaka tashmë është zhvilluar dhe ka qenë një takim
pozitiv, edhe pse asgjë nuk është vendosur.

Spekulohet e përfaqësues të Manchester United brenda disa javësh do të
takohen edhe me drejtuesit e Milanit për të parë nivelin e
dëmshpërblimit në rast të transferimit eventual.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Kaka në Manchester United?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: