Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Lippi hedh poshtë spekulimet për kalim në Juventus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Lippi hedh poshtë spekulimet për kalim në Juventus   Sat Apr 25, 2009 6:54 am

Lippi hedh poshtë spekulimet për kalim në Juventus


Përzgjedhësi
i kombëtares së Italisë, Marccelo Lippi, i ka hedhur poshtë spekulimet
të cilat e lidhin atë me një angazhim tek Juventusi pas përfundimit të
kampionatit botëror Afrika e Jugut 2010.
Lippi kohë më parë
u pa në një takim me menaxherin e Zonjës së Vjetër, Jean Claude Blanc,
dhe kjo nxiti spekulimet se mund të merr nën drejtim Juventusin.

Trajneri italian, i cili pati dy periudha të suksesshme me biankonerët,
nga viti 1994 deri më 1999 dhe nga 2001 deri më 2004, ishte arsyetuar
se takimi kishte të bëjë me Amaurin, brazilianin i cili kërkon
nënshtetësi italiane.

“Për momentin do të vazhdoj edhe pas 2010, derisa Abete (kryetari i
Federatës Italiane të Futbollit) nuk dëshiron të më largojë”, ka thënë
Lippi.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Lippi hedh poshtë spekulimet për kalim në Juventus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: