Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Rio nuk mendon se do të largohet nga Manchesteri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Rio nuk mendon se do të largohet nga Manchesteri   Sat Apr 25, 2009 6:47 am

Rio nuk mendon se do të largohet ndonjëherë nga Manchesteri


Mbrojtësi
i Manchester United, Rio Ferdinand, thotë se ai nuk planifikon ndonjë
largim nga kampioni aktual i Anglisë, Evropës dhe botës.
30-vjeçari
është shndërruar në njërin prej mbrojtësve më të mirë në botë pas
kalimit në Old Trafford nga Leeds në vitin 2002, transferim i cili
kushtoi plot 29 milionë funte.

“Ideja për të luajtur në Itali është e bukur, por kam një familje të re
dhe nuk dua t’i dëmtoj dhe të transferohem atje. Transferimi nga Londra
në Manchester ishte vërtet i vështirë”, ka thënë Ferdinand.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Rio nuk mendon se do të largohet nga Manchesteri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si te largohet frika?
» Horoskopi: Si ta kuptosh nëse lidhja me të është serioze
» Si te largohet frika gjate natës?
» Si ta largoj dike nga zemra pa magji ?
» Hena largohet nga toka

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: