Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Lori dhe Shpresim Zylbehari - Malli po me vret.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Lori dhe Shpresim Zylbehari - Malli po me vret.   Tue Apr 21, 2009 8:17 am

Kodi:
http://www.sendspace.com/file/zxpkvj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lori dhe Shpresim Zylbehari - Malli po me vret.
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ëndrrat janë imazhet e ndjenjave
» E Pashpjegueshmja!
» Shqiptari duke prere femije ne fyt ne emer te all,ahut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: