Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Nese ju prishet Tastjera

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Nese ju prishet Tastjera   Tue Apr 21, 2009 7:57 am

Nese ju prishet Tastjera - Dhe nuk dini se si te shkruani

Se pari shkojm START => All Programs => Accesories => Accesbility => ON - Screen Keyboard dhe do ju paraqitet posht Tastiera

Mundeni me perdor te gjitha funxionet ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nese ju prishet Tastjera
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si ta kuptoj nese me kane bere magji?
» Një trup që nuk prishet!
» Si ta dime nese jemi prekur nga Syri i Keq
» Pyetje dhe Përgjigje rreth Budizmit
» Ngjarje që të lënë pa mend

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Gjuhe Programuese-
Kërce tek: