Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Mascherano: Do të luftojmë për titull deri në fund

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Mascherano: Do të luftojmë për titull deri në fund   Tue Apr 21, 2009 6:30 amMascherano: Do të luftojmë për titull deri në fund


Mesfushori
i Liverpoolit, Javier Mascherano, thotë se të kuqtë do të luftojnë me
të gjithë fuqinë për të arritur deri tek titulli i Ligës Premier këtë
sezon.
“E dimë se është gara e vetme në të cilët duhet të
luajmë për momentin dhe do të luftojmë për të arritur tek titulli.
Duhet të vazhdojmë më tej dhe ndoshta, nëse Manchester United mund të
humb pikë, ne do të jemi aty”, ka thënë Mascherano.

“Duhet të shohim përpara, të përpiqemi të fitojmë gjashtë ndeshjet tona
të ardhshme dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë”, ka shtuar
argjentinas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mascherano: Do të luftojmë për titull deri në fund
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: