Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Bronzetti: Real Madrid do të transferojë Ronaldon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Bronzetti: Real Madrid do të transferojë Ronaldon   Tue Apr 21, 2009 6:26 amBronzetti: Real Madrid do të transferojë Ronaldon


Agjenti
italian Enzo Bronzetti, është i bindur se kampioni i Spanjës, Real
Madrid, do të arrijë të marrë shërbimet e yllit të Manchester United,
Crsitiano Ronaldon.
“Ronaldo do të shkojë në Real Madrid për
një shumë që do ta kalojë shifrën e 80 milionë eurove. Në Real, lojtari
më i paguar tash është Raul, 6.5 milionë në vit. Për Cristiano Ronaldon
ata do të paguajnë më shumë. Ai do të zhvendoset në Madrid: Po, e pohoj
se kjo do të ndodhë“, ka thënë Bonzetti, i cili ka raporte të mira me
Realin.

Po ashtu, kapiteni i Arsenalit, Cesc Fabregas, dhe mesfushori tjetër
spanjoll, ai i Liverpoolit, Xabi Alonso, janë dy emrat tjerë në listën
e ngushtë të Realit, sipas agjentit italian.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bronzetti: Real Madrid do të transferojë Ronaldon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: