Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Kaka dëshiron të jetë kapiten i Milanit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Kaka dëshiron të jetë kapiten i Milanit   Tue Apr 21, 2009 6:25 amKaka dëshiron të jetë kapiten i Milanit


Mesfushori
i Milanit, Leite Kaka, edhe një herë ka shprehur dëshirën e tij për të
qëndruar me klubin italian duke thënë se ka dëshirë ta mbajë shiritin e
kapitenit të klubit.
Braziliani 26-vjeçar në janar për pak
sa nuk u largua nga Italia për në Manchester City, por në fund vendosi
të qëndrojë në Milan. Së fundi spekulohet për një kalim të tij në Real
Madrid.

“Tashmë kam thënë dhe kam dëshmuar se jam besnik ndaj këtij klubi,
andaj nuk ka nevojë asgjë tjetër të shtohet. Vërtet jam i lumtur për
qëndrimin në San Siro dhe jam i kënaqur nga përkrahja që kam”, ka thënë
Kaka.

“I thash jo ofertës së Manchester Cityt pasi mendoj se do të kem më
shumë sukses në radhët e Milanit. Që kur kam fituar aq shumë nga
rosonerët, ishte e pashmangshme për mua të qëndroj”.

“Kur Paolo Maldini të pensionohet, besoj se kapiteni i ardhshëm duhet
të jetë ose Massimo Ambrosini ose Gennaro Gattuso. Sigurisht se një
ditë edhe unë do doja ta mbaj shiritin e kapitenit”, ka shtuar
braziliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kaka dëshiron të jetë kapiten i Milanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jetëgjatësia e kafshëve
» Si do jetë e ardhmja juaj?
» Këshilla psikologjike
» Mendimi pozitiv në jetë
» Suksesi ne jetë - Mos i imitoni te tjerët !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: