Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Flamini: Adebayor do të ishte i nevojshëm për Milanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HAJDUK-MAN
Antarë 10 %
Antarë 10 %
avatar

Postimet : 166

MesazhTitulli: Flamini: Adebayor do të ishte i nevojshëm për Milanin   Tue Apr 21, 2009 6:24 amFlamini: Adebayor do të ishte i nevojshëm për Milanin


Mesfushori francez Mathieu Flamini thotë se Emmanuel Adebayor do të ishte një përforcim i madh për Milanin.Ish-lojtari i Arsenalit e llogarit Adebayorin si njërin prej sulmuesve më të mirë në botë.

“Ai është një sulmues i shkëlqyeshëm dhe nëse vjen në Milan do të ishte
një përforcim i madh për ne. Adebayor ishte i fuqishëm që kur erdhi në
Arsenal, por përparoi shumë edhe atje dhe u shndërrua në një prej
sulmuesve më të mirë në botë”, ka thënë Flamini,

Adebayor shpesh është lidhur me një kalim tek Milani, por duket e vështirë që Arsene Wenger ta pranojë largimin e tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Flamini: Adebayor do të ishte i nevojshëm për Milanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Aleksandri i Madh
» Një zbulim i pavetëdijshëm i Frojdit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: