Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Anjeza Shahini - Erdhi momenti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Anjeza Shahini - Erdhi momenti   Mon Apr 20, 2009 10:48 am

Anjeza Shahini - Erdhi momenti


KEnget:


01. Erdhi momenti

02. Jam

03. Veten s’e gjetem

04. Shuhem dhe ndizem me ty

05. Nëse dyshon

06. Lote pendimi

07. Kur je larg

08. Lamtumire

09. Nga zero


Kodi:

http://www.mediafire.com/download.php?zdk0dzzyttz


Kodi:

http://www.mediafire.com/download.php?2jqm0gmj42n


Kodi:

http://www.mediafire.com/download.php?hmuwzzxor2y


Kodi:

http://www.mediafire.com/download.php?mwtymzokhjd


Kodi:

http://www.mediafire.com/download.php?zfzujjxxozn


Kodi:

http://www.mediafire.com/download.php?tdzjzu0hdmg


Kodi:

http://www.mediafire.com/download.php?kzoydd1imdy


Kodi:

http://www.mediafire.com/download.php?qwoxl5zym5w


Kodi:

http://www.mediafire.com/download.php?zzb2migvngm

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Anjeza Shahini - Erdhi momenti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Hoxha
» Shpirti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: