Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 BiG WoLF aka PsyChoPaTh - Pergjigje e 2Fisht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
rebel
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 234
Vendodhja : Dardan
Puna / Hobi : http://deshira-juaj.forumotion.net

MesazhTitulli: BiG WoLF aka PsyChoPaTh - Pergjigje e 2Fisht   Mon Apr 20, 2009 6:03 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://deshira-juaj.forumotion.net
 
BiG WoLF aka PsyChoPaTh - Pergjigje e 2Fisht
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pyetje - Pergjigje mbi endrra
» Martesa dhe tradhëtia martesore(intervistë me psikolog)
» PERGJIGJE
» Disa pyetje pa pergjigjeje?
» Mijera pyetje nje pergjigje 2.....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: