Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Dj Cimi Ft. Hekuran Krasniqi - Krejt ti blej.mp3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
rebel
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 234
Vendodhja : Dardan
Puna / Hobi : http://deshira-juaj.forumotion.net

MesazhTitulli: Dj Cimi Ft. Hekuran Krasniqi - Krejt ti blej.mp3   Mon Apr 20, 2009 1:37 am

http://www.taninet.com/*%20%20Shkarko%20Albume%20Dhe%20Hitet%20Me%20Te%20Reja%20%202009/*%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20Dj%20Cimi%20Ft.%20Hekuran%20Krasniqi%20-%20Krejt%20ti%20blej/Dj%20Cimi%20Ft.%20Hekuran%20Krasniqi%20-%20Krejt%20ti%20blej.mp3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://deshira-juaj.forumotion.net
 
Dj Cimi Ft. Hekuran Krasniqi - Krejt ti blej.mp3
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Florin Krasniqi është agjent i shërbimeve sekrete FSB-së ruse dhe BIA-së serbe
» Letrat (Tarot)
» Parapsikologjia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: