Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Tifozët e Romës kundër shitjes së Mexes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Tifozët e Romës kundër shitjes së Mexes   Sun Apr 19, 2009 3:19 am


Tifozët e Romës kundër shitjes së Mexes
Mbështetësit e skuadrës nga kryeqyteti italian kërkojnë që Roma të mos e shesë mbrojtësin francez Philippe Mexes gjatë afatit kalimtar veror.
Tuttomercatoweb.com ka njoftuar se Giallorossët do të shesin shumë lojtarë në afatin kalimtar veror, sidomos nëse nuk kualifikohen në Ligën e Kampionëve, ndërsa njëri prej lojtarëve që mund të largohen është edhe Mexes.

Mbrojtësi kërkohet nga Milani dhe Juventusi, megjithatë, kapiteni Francesco Totti së fundmi ka mohuar spekulimet për shitjen e lojtarëve romakë në fund të sezonit.

Sido që të, jetë tifozët romakë i kanë marrë gjërat në duart e tyre duke vendosur një pllakat të madhe jashtë fushës stërvitore të klubit Trigoria, ku shkruan: “Mexesi është i paprekshëm”.
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tifozët e Romës kundër shitjes së Mexes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ritual - kundër grindjeve
» Hudhra kundër së keqes !
» Mbrojtja kundër Magjisë
» Ujkonja, simboli i Romës është 'kopje'!
» Hata Joga kundër stresit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: