Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Rooney mungon kundër Evertonit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Rooney mungon kundër Evertonit?   Sun Apr 19, 2009 3:18 am


Manchester United dhe Everton takohen të dielën në Wembley për ndeshjen gjysmëfinale të FA Cup, ndërsa Setanta.com njofton se sulmuesi i Djajve të Kuq, Wayne Rooney, është në dyshim për t’u inkuadruar në lojë.
Rooney është duke vuajtur nga një lëndim i vogël, mirëpo nuk dihet kohëzgjatja e mungesës, por sipas të gjitha gjasave ai do të mungojë në ndeshjen e vlefshme për Kupën FA.

Spekulohet se 17-vjeçari Federico Macheda mund ta zë vendin e anglezit në sulm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rooney mungon kundër Evertonit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: