Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Vlerësimi i lojtarëve: Juventus 1–1 Inter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Vlerësimi i lojtarëve: Juventus 1–1 Inter   Sun Apr 19, 2009 2:47 am


Vlerësimi i lojtarëve: Juventus 1–1 Inter
Juventusi dhe Interi kanë barazuar me rezultat 1-1, në derbin italian të zhvilluar të shtunën mbrëma në Torino.
Vlerësimi i lojtarëve të Juventusit:

Buffon: 7.5
Grygera: 7.0
Chiellini: 7.0
Legrottaglie: 6.0
Molinaro: 6.0
Marchionni: 6.0
Tiago: 6.0
Poulsen: 6.0
Nedved: 5.0
Iaquinta: 5.0
Del Piero: 6.5

Zëvendësuesit:

De Ceglie: 6.0
Trezeguet: 6.0
Giovinco: 6.5

Vlerësimi i lojtarëve të Interit:

Julio Cesar: 7.0
Zanetti: 6.0
Samuel: 7.0
Cordoba: 7.0
Chivu: 6.5
Figo: 7.0
Cambiasso: 6.5
Muntari: 7.5
Stankovic: 6.0
Balotelli: 7.0
Ibrahimovic: 7.0

Zëvendësuesit:

Vieira: 6.0
Burdisso: 6.0
Cruz: 6.5
__________________
I Love You

Fc LiverPool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vlerësimi i lojtarëve: Juventus 1–1 Inter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vlerësimi
» Stresi
» Yoga, lehtësimi i trupit dhe shpirtit
» Vibrimi (lartësimi) i Lartë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: