Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Norton Internet Security 2009 v.16.2.0.11

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Norton Internet Security 2009 v.16.2.0.11   Sun Apr 19, 2009 2:41 am

Norton Internet Security 2009 v.16.2.0.11


Më e shpejtë virus, Spyware dhe internetit mbrojtjen ju mund të merrni.


Key Technologies

* Antivirus
* Spyware mbrojtje
* Dy mënyrë firewall -
* Identity mbrojtje
* Antiphishing
Rrjeti i sigurisë *
* Botnet mbrojtje
* Rootkit zbulimin
* Browser mbrojtje
Internet * rra mbrojtje

* Futje parandalimin
* OS aplikimit dhe mbrojtjen
* Web site tek
* Pulse updates
* Norton ™️ Insight
* Hidrolokator ™️ sjelljes mbrojtje
* Antispam
Kontrollet prindërore * & konfidencial
Më shumë informacion bllokimin Info
* * Rimëkëmbjes Tool
* Sistemi i Mbrojtjes Norton

Key Benefits

* Provuar dhe më të shpejtë të sigurisë lightest suite dispozicion **- shpenzojnë më shumë kohë duke përdorur kompjuterin tuaj dhe më pak kohë pritjeje për sigurinë tuaj software për të kryer. [More Info]
NEW * Pulse updates për up-to-the-minute-mbrojtjen dorëzuar çdo 5 deri në 15 minuta për të zbuluar dhe eliminuar kërcënimet e reja.
NEW * Inteligjencës-shtyrë për më të shpejtë, më pak, e shkurtër-Scans Nga leveraging një sistem unik online inteligjencës, Norton ™️ Insight teknologjisë objektivat fotografi vetëm ata që janë në rrezik.
* Stacionet viruset, worms, Spyware, bots, dhe më shumë-mban sistemin tuaj të mbrojtur kundër të gjitha llojeve të kërcënimeve me qëllim të keq.
* Ndalon të infektuar me virusin postë elektronike dhe mesazhet e çastit përhapjen-Feel sigurtë ndërsa ju mbajnë në kontakt.
* Blocks browser shfrytëzon dhe mbron kundër infektuar Web sites-Surf Internetin me besim.
* Blocks online PERMISUAR-Blej vjedhjet e identitetit, banka, dhe shfletoni online kudo dhe kurdo që dëshironi.
* PERMISUAR Sigurt lidhjet rrjet-Monitor your home rrjet dhe më të sigurtë për të lidhë rrjetet Wi-fi.
* Blocks PERMISUAR kërcënimeve dhe hakerat-Dy-firewall mënyrë automatike e bën sigurinë e vendimeve për ju.

Tiparet
Engineered për Speed

* NEW! Lightest provuar dhe më të shpejtë të sigurisë në dispozicion suite .** [More Info]
* NEW! Intelligence-ngarë Norton ™️ Insight teknologjisë objektivat fotografi vetëm ata që janë në rrezik për më të shpejtë, më pak, e shkurtër Scans
* NEW! Instalon në nën një minutë kërkon mesatarisht më pak se 7 MB memorje .*** [More Info]

Up-to-the-minute Mbrojtjen

* NEW! Dorëzon up-to-the-minute me mbrojtjen shpejtë dridhmë përditësime çdo 5 deri 15 minutash .*
* NEW! The Norton ™️ Sistemi i Mbrojtjes multilayered siguron mbrojtjen e teknologjive që punojnë në koncert për të ndaluar kërcënimeve para se ndikimi ju.
* NEW! Real-time hidrolokator (Symantec ™️ Online Network për Advanced Response) ndihmon bots ndaluar nga marrja e kontrollit të PC tuaj.
PERMISUAR *! Kërcënimet e ndalon nga hyrja tuaj përmes firewall.
* Detects dhe automatikisht largon online kërcënime.
PERMISUAR *! Mbron kundër bazë Web sulmeve me patent-pritje të teknologjisë.
* NEW! Tool Rimëkëmbjes çizmet dhe riparimet keq infektuar PC .* [More Info]
* NEW! Dorëzon tona më të thella të plotë-pastrimi scan mundur.
* Bots ndalon nga marrja e kontrollit të PC tuaj.
* Norton vazhdim Mbrojtjen siguron mbrojtjen përditësimet e vazhdueshme dhe prodhim të ri karakteristika si ato të bëhen të disponueshme në gjithë produktin tuaj abonim periudhe, duke ndihmuar për ta mbajtur kompjuterin tuaj më të fundit të mbrojtur nga kërcënimet dhe rreziqet e internetit.
* Norton Automatik Ringjalljes Shërbimit ndihmon që të sigurohet se ju jeni të mbrojtur nga automatikisht rinovimit produkt abonimin tuaj para se të skadojë. [More Info]

Norton Identity Safe

PERMISUAR *! Identitetin tuaj online mban të sigurt se kurrë kur ju bleni, banka, shfletoni dhe lojë online.
* Advanced phishing mbrojtjen tuaj mban identifikim personal nga duart e mashtruese Web sites.
* Dyqanet dhe fjalëkalimet encrypts tuaj dhe të tjera të dhënave konfidenciale.
PERMISUAR *! Mbush në formularët online në kërkesën tuaj për të kursyer kohë dhe mbroheni nga keystroke loggers.

Kontrolli pa ndërprerje

* Vë çdo element të sigurisë në fingertips tuaj
* NEW! Planifikon intensiv i burimeve për detyrat kur nuk jeni duke përdorur PC tuaj.
* NEW! Rishikimi i statusit të sigurimit të çdo procesi në PC tuaj.
* NEW! Heshtur mode pezullon alarme dhe përditësime për të shmangur interrupting ngadalësuar apo lojra dhe filma.
* Smart dyanshëm firewall automatikisht bën sigurisë vendime për ju.

Secure Networking

PERMISUAR *! Ndihmon jeni të sigurt në shtëpi tuaj rrjetit.
* Fsheh dhe siguron PC tuaj publik mbi rrjetet Wi-Fi.

Kontrollet prindërore

* NEW! Krijo individuale me profilet e përdoruesve të zgjeruara kontrollet prindërore. [More Info]

Bllokimi

* Filtrat spam më i mirë se kurrë.

Free Technical Support

* NEW! Pa pagesë përdorni dorëzon keni nevojë për ndihmë, mirëpo ju duhet ta .****

rapidshare.com NIS_2009_RJC.rar

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Norton Internet Security 2009 v.16.2.0.11
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Interneti VS Libri
» Meksikë - UFO

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: