Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Kerio WinRoute Firewall v6.5.2.5172

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Kerio WinRoute Firewall v6.5.2.5172   Sun Apr 19, 2009 2:33 am

Kerio WinRoute Firewall v6.5.2.5172


Kerio WinRoute firewall ICSA certifikuar është një portë firewall korporative për ndërmarrjet e vogla e të mesme organizatave. E pajisur me të unifikuar të sigurisë, IBM Web filtrin e përmbajtjes, punonjës të monitorimit, Bandwidth kontrolleve dhe VPN server, Kerio WinRoute firewall ofron një qasje gjithëpërfshirëse përdorues Interneti dhe kontrollet e sigurisë zgjidhje. Version 6/5 ka Lidhje-load balancues dhe 11 gjuhë të re.

Windows 2000/XP/2003/Vista/2008


Kerio WinRoute Firewall v6.5.1.5000 (53247 KB)
http://rapidshare.com/files/15693932...00.x86-SSG.rar


Kerio WinRoute Firewall v6.5.1.5000 x64 (53419 KB)
http://rapidshare.com/files/15693932...00.x64-SSG.rar

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Kerio WinRoute Firewall v6.5.2.5172
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: