Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 AVG Antivirus 8 0 + serial (EXPIRES YEAR 2018) (CLEAN)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: AVG Antivirus 8 0 + serial (EXPIRES YEAR 2018) (CLEAN)   Sun Apr 19, 2009 2:33 am

AVG Antivirus 8 0 + serial (EXPIRES YEAR 2018) (CLEAN)Më i madh me lajme Avg Anti-Virus 8 është ajo që përfshin Linkscanner, një teknologji që aktivisht bllokon dashakeqe nga përmbajtja Web faqet që mund të kenë qenë ose përndryshe hijacked kompromentohet. Gjithashtu, antivirus, antispyware, dhe antirootkit preventions kanë qenë të bashkohen në një produkt. Makinë e re nga shkarko mbrojtjen e kombinuar me Avg fituar çmimin e efektivitetit në bllokimin dhe heqjen antivirus dhe antispyware Kodi është përmbajtur vetëm me performancën e saj disi të ngadalshme në CNET Laboratorët e testeve benchmark. Ndërsa aplikimet individuale të shpejtë të ngarkuar, dhe boot scan trended herë në drejtim të ngadaltë fund


rapidshare.com/files/21767081...8___CLEAN_.rar

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
AVG Antivirus 8 0 + serial (EXPIRES YEAR 2018) (CLEAN)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Profecia
» HOROSKOPI 2018 I PLOTE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: