Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Focus Photoeditor 6.0.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Focus Photoeditor 6.0.1   Sun Apr 19, 2009 2:32 am

Focus Photoeditor 6.0.1Focus Photoeditor është një fuqishme, të lehtë për ta përdorur image editor, që mund të përdoren për të përmirësuar dhe të saktë të gjitha llojet e fotografive digjitale për të prodhuar dhe grafika për web, të shtëpisë dhe të zyrës. Ju mund të fitojnë digital fotove nga fotografi, e nga aplikacionet tjera, ose me ndihmën e një skaner apo një aparat fotografik dixhital dhe të fillojnë të punojnë me ta menjëherë. Mundohuni të ndryshme funksionet automatike përmirësim dhe të saktë fotot tuaja në një çështje sekonda. Me imazhin e saj shumë rregullore aftësive, të cilat përmirësojnë dukjen pictures, pa ndonjë loosing cilësisë, Focus mund të përdoret si një mjet të fortë dhe profesional nga të dy fotografë fillestar dhe të avancuar.

Main features:
»Ngarkesave shpejtë, lejuar të fillojnë menjëherë për të redaktuar fotot tuaja
»Nuk ha me oreks kujtesën: kujtesën e konsumit nuk rriten me numrin e shtresa apo numrin e dosjeve që u hap
»Mbështet mbi 100 Raw formatet aparat fotografik dixhital
»A ka më të mirë të grupit të Automatik Foto korrigjimet ju mund të kërkoni
»Uses High Quality photo algoritma te korrigjim, të cilat janë gjithashtu finely tuned
»A ka një shumë të lehtë për t'u përdorur me procesor Batch undo aftësive
»Mbështet fuqishëm mënyra e krijimit dhe ka zgjedhje undo histori të veçantë për ata
»Karakteristika madh kontrollin mbi saktë redaktimi
»Ofron shumë opsione për të ruajtur dhe eksportit fotografi (madhësia dhe optimizuar parapamje për të gjitha formatet)
»A ka një foto shumë e rehatshme browser: ju shfaq në formë të rrotës, të bëjë kopje backup, copy & paste, print foto fotografi në një fletë
»Oferta shumë ekstra, si një web-album ndërtues

New features:
»Improved interface
»Shtua për mbështetje më të reja kamera
»I përmirësuar shpejtësinë e redaktimit dhe duke shfaqur disa operacione
»Shtuar disa photo korrigjimet dhe përmirësimin e atyre ekzistuese
»Shtua" Auto Pri "
»Paint Engine u përmirësuar, tani pason mouse lëvizjet më të mirë dhe me saktësi
»Permiresuar" Quick Fix "korrigjim
»Shtua dhe Manual Automatik" Dynamic Range "Correction
»Korrigjohen shumë bugs
»Permiresuar shumë karakteristika të tjera

http://rapidshare.com/files/21959867...Y_IT_KREKI.rar

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Focus Photoeditor 6.0.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: