Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 AVG Antivirus 8.5

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: AVG Antivirus 8.5   Sun Apr 19, 2009 2:30 am

AVG Antivirus 8.5Avg dhe një të fuqishëm Ant-virus i aftë të mbajnë më të lartë shtresa e virusit parë tashmë përpara dhe ende ka aftësinë tuaj për të nxjerrë të paktën fotografi hequr nga virusi që ishte dëmtuar nga lënë të njëjtën fotografi si më parë.


rapidshare.com/files/22165474...5_287a1483.rar

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
AVG Antivirus 8.5
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: