Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ashampoo FireWall 1.14 PRO + patch

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Ashampoo FireWall 1.14 PRO + patch   Sun Apr 19, 2009 2:30 am

Ashampoo FireWall 1.14 PRO + patch
Mbrojtja më e mirë, Më i fuqishëm Features
I lirë Ashampoo firewall FALAS ju jep bazë solide mbrojtje, por nëse doni të plotë të funksionimit të një firewall moderne ju duhet Ashampoo firewall PRO. The Pro version përfshin të gjitha tiparet e fortë e rregullt version - monitorimin e ardhshëm dhe në ikje e trafikut të Internetit, me një klik dhe mbrojtjen më shumë - por kjo ju jep një spektër të tërë të fuqishme avantazhe përparësi shtesë.

Ashampoo firewall PRO besueshëm është si një qen roje roje qëndruar në hyrje të pronës tuaj. Ajo është gjithmonë vigjilent dhe kontrollon çdo gjë në vazhdim e sipër dhe nga kompjuteri juaj, duke e mbajtur jashtë intruders padëshiruar dhe parandalimin e paautorizuar qasje në internet nga kompjuteri juaj. Dhe pavarësisht nga fuqia e saj e mahnitshme ajo është aq e thjeshtë për të përdorur - Easy në modë vetëm ju klikoni dhe shkoni për mbrojtje të plotë.


rapidshare.com/files/22167338...l.1.14.PRO.rar

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Ashampoo FireWall 1.14 PRO + patch
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: