Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Spyware Doctor 2009 With Anti-Virus V6.0.1.440

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Spyware Doctor 2009 With Anti-Virus V6.0.1.440   Sun Apr 19, 2009 2:29 am

Spyware Doctor 2009 With Anti-Virus V6.0.1.440


Spyware Doctor Full Version me antivirus Information
Current Version: 6.0.1.440
Madhësia e dokumentit: 17764 KB
Operimit të Sistemit: Designed për Windows ®️ Vista ™️ 64-bit SP1, ™️ Vista 32-bit, XP dhe 2000.Windows ®️ 98 përdorues klikoni këtu.
Release Date: shkurt 27, 2009
Mbrojtja kundër: Spyware, Adware, Trojans, viruset, Worms, Keyloggers, vjedhjet e identitetit, rrëmbyesit, Ndjekja Kërcënimet, mashtrues Anti-Spyware, Padëshirueshëm Software, Phishing, dhe popups Bad Websites.
Add-ons: Free opsional plug-ins janë të vlefshme për Spyware Doctor me antivirus përfshirë Sjelljes së Gardës
Gjyqi Kufizimet: Gjyqi ofron kohë të pakufizuar në kohë reale mbrojtje (free Spyware bllokuar), por nuk heq kërcënimeve zbuluar gjatë mbi kërkesën-Scans, gjithashtu mund të ndryshojnë azhurnime për ata që janë të furnizuara nga përdorues të regjistruar.
Starter botimit: motorinon Edition ofron plotë scan dhe mënjanimin e kërcënimeve, dhe në kohë reale themelore të mbrojtjes, është në dispozicion për të lirë si pjesë e GooglePack.


rapidshare.com/files/21756518...V6.0.1.440.rar


or
Qe edhe ne mediafire

mediafire.com ?zmiryxy10z5

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Spyware Doctor 2009 With Anti-Virus V6.0.1.440
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sqarimi i Agjendës Misterioze Perandorake të Izraelit
» Georg Soros
» Meksikë - UFO

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: