Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 AdventNet Firewall Analyzer Premium 5.0.0 WIN32

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: AdventNet Firewall Analyzer Premium 5.0.0 WIN32   Sun Apr 19, 2009 2:27 am

AdventNet Firewall Analyzer Premium 5.0.0 WIN32
Firewalls, Proxy servers, ID / IPS, janë të rëndësishme dhe VPNs perimetrit të sigurimit të mjeteve që mbrojnë nga sulmet e rrjetit tuaj, intrusions dhe kërcënimeve të tjera. Këto mjete të sigurisë të gjenerojë një sasi të madhe të trafikut logs, i cili mund të jetë i minuar / analizuar për të krijuar një pasuri e sigurisë dhe Bandwidth raporteve. Përdorni Bandwidth raporte për kontrollin e përdorimit të Bandwidth për qëllime afariste. Përdorimi i raporteve për të siguruar sigurinë e ndërmarrjeve të rrjetit tuaj proactively nga kërcënimet e jashtme.

ManageEngine firewall Analyzer ®️ është një web bazë, agjent-më pak, firewall log analiza dhe raportimi software. Aplikimi i softuerëve monitoron, grumbullon, analizon dhe arkivat logs nga ndërmarrje perimetrit të rrjetit të gjerë të sigurisë dhe të gjenerojë raporte devices. E pajisjeve janë, firewalls, Proxy servers, futje Zbulimi Sistemit (ID) / Parandalimi i Sistemit futje (SPI), dhe Virtual Private Networks (VPN) (see complete list e pajisjeve mbështetur). Dy shquar veçoritë e paraqitjes së kërkesës janë të rrjetit të monitorimit dhe raportet firewall.

Sigurimit Event Management Features

• Trafiku dhe Bandwidth Monitorimi
• Monitorimi i punësuar Internet
• Rregullat dhe firewall URLs Monitorimi
• firewall Lajmërimet & Notifications
• Administrimi i firewall Alert
• Raportet firewall
• Raportet VPN
• Raportet Proxy Server
• Raportet Network Security
• Raportet Custom
• Ad-hoc caktimin & Raportet Raportet
• Raw Log Kërkoni dhe Raportet
Historik • Trendi Analiza

Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vistahttp://rapidshare.com/files/22210063...Y_IT_KREKI.rar

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
AdventNet Firewall Analyzer Premium 5.0.0 WIN32
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: