Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 My Secret Folder 4.30 XP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: My Secret Folder 4.30 XP   Sun Apr 19, 2009 2:26 am

My Secret Folder 4.30 XP™️ MySecretFolder është një software të shërbimeve që ju mund të përdorni për të fshehur tuaj private folder i nga përdorues të tjerë, e fsheh atë në mënyrë që askush nuk do të dyshoni se edhe dosjen tuaj sekret ekziston! Megjithatë, do të ishte e lehtë folder qasshme për ju, kur ju keni nevojë për të: thjesht shtypni "kyç të nxehtë", futni fjalëkalimin tuaj, dhe se do të hapë në një dritare, ashtu si një rregullt Windows folder. Ndërsa dosje të pambrojtur, ju mund të punoni me dosjet dhe dokumentet e përmban ajo, ashtu si me çdo dosje keni. Kur jeni bërë, futni fjalëkalimin tuaj, dhe do të zhduket folder përsëri, deri sa të keni nevojë për atë kohë të ardhshme. Në vend të fshehur dosjen tuaj privat, ju mund të përdorni të bllokoj MySecretFolder dosje me një fjalëkalim. Other përdoruesit e kompjuterit tuaj nuk do të jetë në gjendje të hapë dosjen e fotografi apo ai përmban rast se ata nuk e njohin fjalëkalimin keni krijuar. MySecretFolder ofron shumë mënyra për të customizing në veprimtarinë e saj për t'iu përshtatur parapëlqimet tuaja: Ju mund të bëjë të mundur vjedhurazi mode e operacionit të tjera për të parandaluar zbulimin e përdoruesve nga prania e MySecretFolder në kompjuterin tuaj; Ju mund të ngrejë një kyç të nxehta për të drejtuar dhe komandat e MySecretFolder shpejt mbrojtur ose unprotect tuaj sekret folder. Ju mund MySecretFolder konfiguruar për të shfaqur një taskbar icon për qasje të shpejtë në dosjen tuaj të fshehtë, si dhe si të shërbejë si një dëftues i statusit të saj të mbrojtjes. Ju mund të bëni për të shfaqur një MySecretFolder custom password prompt, me tekstin që keni zgjedhur ju. Përveç kësaj për mbrojtjen tuaj sekret folder, MySecretFolder gjithashtu mund të parandaluar hyrjen në Regjistrin e Sistemit Configuration Editor dhe të shërbimeve, për të ndaluar nga përdorues të tjerë MySecretFolder paaftësi. Ju mund të krijuar për të pastruar MySecretFolder sistemi listën e më së fundmi përdoren programet dhe dokumente nga gjurma nga dosjet që ndodhen në dosje sekrete tuaj, në mënyrë që përdoruesit e tjerë nuk do të jetë në gjendje për të zbuluar praninë e tuaj sekret folder.
uploading.com ....rar.html.html

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
My Secret Folder 4.30 XP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Amerika top-secret

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: