Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Portable Norton Ghost Suite v11.0.0.1502

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Portable Norton Ghost Suite v11.0.0.1502   Sun Apr 19, 2009 2:25 am

Portable Norton Ghost Suite v11.0.0.1502
Skeni nevoj me instalu hiq , eshte portable


Portable Norton fantazmë Suite v11.0.0.1502 | Size 5,44 MB
* Një hap-magjistar përshpejton instalimin dhe konfigurimin

* Planifikon automatic backups
* I plotë backup të sistemit të gjitha në një hard drive apo ndarje
* File backup folder dhe i vetëm ju zgjidhni dosjet
* Mbështet deri fotografi nga lloji ju zgjidhni (të tilla si fotografi apo dokumente financiare)
* Makes backups rritje storage hapësirë për të ruajtur dhe për të shpëtuar kohë
* Mbështet deri të ngjarjeve të rëndësishme, të tilla si kerkese e re apo e papritur instalimin rritjet në të dhënat e magazinimit
* Advanced compression encryption minimizuar dhe magazinimin e hapësirës dhe të mbajë të dhëna të sigurta
* Mbështet deri në pothuajse çdo mediave, duke përfshirë CDR / DVD + RW dhe -R/RW drives, USB dhe FireWire? (IEEE 1394) e ruajtjes së pajisjeve të jashtme, dhe Iomega? Zip? dhe Jaz? drives
* Automatically optimizes backup disk storage hapësirë
* Performance throttling minimizon përdorimin e burimeve të sistemit gjatë backup
* Në-a-shikim ekranit e të gjitha planifikuar backups backup dhe statusin e mbrojtjes të çdo makinë
* Remote kontrollin mbi tjera Norton fantazmë 12 në instalimet e rrjetit tuaj
* Recovers sistemit dhe të dhënat e sistemit operativ edhe kur fitoi??? T restart
* Compatibility rikthen prapa backups me versionet e mëparshme të Norton fantazmë apo Norton? Save & Restore
* Google Desktop? integrimin??? searchable backup indekseve përshpejton shërimit të dhënave
* LightsOut Restauro??? rikthen sistemin tuaj me on-disk software rimëkëmbje, no bootable CD required
* Krijon disk dhe një virtuale converts mëkëmbjen në një pikë VMWare @ Virtual Disk (. Vmdk) ose Micros0ft Virtual Disk (. Vhd)
http://rapidshare.com/files/17806537...2.Portable.rar

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Portable Norton Ghost Suite v11.0.0.1502
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: